Robert Beránek

O nás

Jsme tým profesionálních vývojářů, který vytváří platformu internetové televize i v zahraničí. Rozhodli jsme se spojit nasbírané zkušenosti z celého světa a přinést na tuzemský trh novou revoluční technologii, kterou si český národ zaslouží.

Hlavní myšlenkou je dopřát sledujícím ty nejlepší pořady za rozumnou cenu a se všemi funkcemi, které jsou ve světě standardem. Máme rádi jednoduchost a transparentnost, a proto jsme běžné i ty nadstandardní kanály zpřístupnili v 1 balíčku.

O službě

Internetová televize je technologií budoucnosti, která umožňuje svobodné a přenosné sledování. Naším cílem je tvořit multigenerační platformu tak, aby ČÍČU porozuměl každý a zvládl ovládání bez technických problémů a starostí. ČÍČO přináší radost všem generacím. Internetová televize a kvalitní obraz funguje na televizi, mobilním telefonu, tabletu i počítači.

Jednoduché intuitivní ovládání si určitě oblíbíte a nové funkce oceníte. Kompletní seznam uživatelských vychytávek naleznete zde.

Kočka oznamovatelka

Novinky

A je to tady, ČÍČO TV spouští službu v ČR. Nyní máte možnost mít televizi, která umí vše potřebné. Vyberte si ze 72 nejsledovanějších kanálů, které jsou v jediném balíčku a číčujte od rána do večera.

Spuštění webové stránky a FB!

Spolupráce

motv.eu

Díky společné práci a vývoji přicházíme na trh s technologií, která je ve světě průkopníkem.

Vzájemnou inspirací a výměnou zkušeností posouváme technologii internetové televize dopředu.

© 2019 cico.tv