Kočka oznamovatelka

ČÍČO TV spolupracuje s Vodafonem a uvede vlastní hybridní set-top box.

Krátce po listopadovém vstupu na trh hlásí ČÍČO TV první velké partnerství. Nová česká internetová televize navazuje spolupráci s Vodafonem a díky zajímavým možnostem si otevírá cestu k novým zákazníkům. Na přelomu února a března ČÍČO TV jako první na trhu nabídne zákazníkům hybridní set-top box, který uživatelům přináší unikátní výhody.

Pár týdnů po spuštění internetové televize získává ČÍČO TV důležitého partnera na cestě k novým zákazníkům. „Podařilo se nám navázat spolupráci s Vodafonem a jeho službou Video Pass. Vodafone zařadil ČÍČO TV mezi aplikace, které uživatelům nečerpají data. Zákazníci Vodafonu s aktivovanou službou Video Pass mohou tedy nově sledovat všechny naše kanály a spotřebu mobilních dat neřešit,“ uvedl obchodní ředitel ČÍČO TV Robert Beránek a dodává: „S tímto balíčkem si tak bez starosti můžete ze svého mobilu udělat osobní kino, ať už jste kdekoliv.“

ČÍČO TV chce oslovit i širokou skupinu diváků, kteří aktuálně řeší přechod televizního vysílání na standard DVB-T2. Uvede na trh vlastní hybridní set-top box, který díky unikátním vlastnostem šetří uživatelům starosti, čas i peníze. „Chceme zákazníkům nabídnout cenově dostupný hybridní set-top box, který kombinuje řadu výhod. Zařízení není třeba ladit, vše probíhá automaticky. Dokáže přijímat internetové vysílání (IPTV) i bezplatné pozemní vysílání DVB-T2 a automaticky mezi nimi přepínat.

Samozřejmostí je zpětné přehrávání, nahrávání a další výhody, které nabízí dnešní chytré televize,“ uvedl Robert Beránek. Spuštění prodeje se očekává na přelomu února a března.

ČÍČO TV poskytuje zákazníkům balíček 72 nejsledovanějších kanálů. Balíček obsahuje nejoblíbenější sportovní, filmové, dětské i dokumentární kanály a nechybí ani vlastní videotéka. Uživatelé mohou využívat službu na více zařízeních, a to v celé Evropské unii. Díky spolupráci s globální platformou moTV.eu přináší na trh technologie, které jsou ve světě průkopníkem.

A je to tady, ČÍČO TV spouští službu v ČR.

Nyní máte možnost mít televizi, která umí vše potřebné. Vyberte si ze 72 nejsledovanějších kanálů, které jsou v jediném balíčku a číčujte od rána do večera.

Spuštění webové stránky a FB!